Poberanie odmeny za členstvo v Správnej rade vysokej školy primátorom

Môže primátor mesta poberať odmenu za členstvo v Správnej rade verejnej vysokej školy podľa ust. § 40 ods. 14 zákona č. 131/2002 Z. z.? Je to v súlade s čl. 5 ústavného zákona č. 357/2004 Z. z.?

Obsah je prístupný len pre registrovaných používateľov. Prosím prihláste sa, alebo ak ešte nie ste registrovaný, registrujte sa.