Určovanie platu hlavného kontrolóra zastupiteľstvom?

Podľa § 11 ods. 4 písm. j) zákona o obecnom zriadení obecné zastupiteľstvo rozhoduje rozsahu výkonu funkcie hlavného kontrolóra a jeho plate. Má mestské zastupiteľstvo povinnosť určovať na svojom zasadnutí plat primátora, keď jeho výpočet je určený zákonom?

Obsah je prístupný len pre registrovaných používateľov. Prosím prihláste sa, alebo ak ešte nie ste registrovaný, registrujte sa.